Sağlıklı Bronzlaşmanın Altın Kuralları Nelerdir?

Sağlıklı Bronzlaşmanın Altın Kuralları Nelerdir?

Sağlıklı Bronzlaşmanın Altın Kuralları Nelerdir?

Kendi cilt tonundan rahatsız olan veya beğenmeyen kişilerin ilk başvurduğu yol bronzlaşmaktır. En bilinen yol olan güneşlenerek bronzlaşma yolu çeşitli krem veya solüsyonlar sürerek başlayan yolda başarılı sonuçlar görülebiliyor. Bronzlaşmak konusunda birçok farklı yöntem veya yol önerilse de bugün sizlere en sağlıklı bronzlaşma yöntemlerini ve Coco Body’i anlatacağız.

 

Sağlıklı Bronzlaşmanın Altın Kuralları Nelerdir?

Bronzlaşma konusunda birçok kulaktan doğma bilgi internet üzerinde yer almakta. Bu yollardan hemen hepsi sağlıksız şekilde bronzlaşmanıza yol açmaktadır. Ülkemizde vücudunuza buz koymak, diş macunu sürmek veya yoğurt sürmek gibi birçok sağlıksız ve tavsiye edilmeyen yollar biliniyor. Sağlıklı bronzlaşmak ile hızlı bronzlaşmak aynı şeyler değildir. Kısa bir süre içinde bronzlaşmaya çalışmak vücudunuzda cilt problemlerinin oluşmasına yol açabilir.

Sağlıklı Bronzlaşmak İçin 10 Altın Kural

En önemli kural Coco Body kullanmaktır. Bronzlaşmak için en doğal ve en doğru yöntemler arasında yer alan Coco Body başarılı sonuçlar almanızda en büyük yardımcınızdır. Doğal formüller ile hazırlanan yağ, diğer yağlardan farklı olarak bitkisel özlü içeriğe sahiptir ve daha sağlıklıdır. Uygun fiyatlara sahip olacağınız ve kolayca kullanabileceğiniz Coco Body’i kullanmaya başladıktan sonra olumlu etkilerini göreceksiniz.

·         Cilt üzerinde bulunan ölü derilerden kurtularak güneş ışınlarının cildinize ulaşmasına yol açın.

·         Kalitesiz bronzlaştırıcı yağlarından uzak durun.

·         Güneş altında yatarak beklemek yerine hareket edin.

·         Kaliteli bronzlaştırıcı yağ olan Coco Body kullanın.

·         Bolca güneş kremi kullanın ve kaliteli güneş kremleri kullanın.

·         Sık sık güneş kreminizi yenileyin. Güneş kremi kullanılmadığı veya işlevini yitirdiği takdirde vücudunuzda güneş yanıkları oluşacaktır.

·         Özellikle baş bölgesini güneş ışınlarından koruyun. Güneş gözlüğü veya şapka gibi aksesuarlar kullanın.

·         Güneşin tam tepede olduğu saatlerde güneşten kaçının. Cildinizi kavurucu sıcaklara maruz bırakmak, güneş yanıklarıyla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

·         Saatlerce güneşin altında kalmayın. Sık periyotlarla güneşe çıkmak daha etkili olacaktır.

·         Güneş ışınlarının altında beklerken vücudunuz çok fazla su kaybedecektir. Bu yüzden yüksek su miktarlarına sahip meyve tüketmek veya sıvı tüketmek vücudunuzun daha sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.