En Etkili Bronzlaşma Yolları Nelerdir?

En Etkili Bronzlaşma Yolları Nelerdir?

En Etkili Bronzlaşma Yolları Nelerdir?

            Günümüz trend modasında olmazsa olmazlar listesinde yer alan maddelerden birisi de bronzlaşmaktır. Kadınlar kadar erkeklerinde isteği olan bronzlaşmanın vazgeçilmez kuralları vardır. Doğru bir bronzlaşma işlemi gerçekleşmezse ciddi cilt sorunları ortaya çıkabilir. Bronzlaşmayı tamamen sağlıklı bir şekilde yapmamız gerekir. Bronzlaşmak için akıllarda oluşan En etkili bronzlaşma yöntemleri nelerdir? Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için neler yapmalıyım? Hızlı bronzlaşma yolları… sorulara ve bronzlaşma konusundaki bütün soruların cevabına yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz.

 

En Etkili Bronzlaşma Yolları Nelerdir?          

            Etkili bronzlaşmayı hızlı bronzlaşma olarak düşünmek tamamen yanlıştır. Bir saat veya bir günde bronzlaşmaya çalışmak cilt problemlerini ortaya çıkarır. Cildinizi doğru ve sağlıklı olarak bronzlaştırmak için cildinize uygun olan yolları izlemelisiniz. Cildinizi etkili bir şekilde bronzlaştırmak için listelediğimiz maddeleri uygulayabilirsiniz.

·         Bronzlaşma amacıyla güneşe çıkmadan önce ölü derilerden kurtulun. Peeling veya kese kullanarak cilt üzerindeki ölü derilerden kurtulun. Ölü derilerden kurtulmanız güneş ışınlarının cildinize daha kısa sürede etki etmesini sağlayacaktır.

·         Coco Body Oil kullanın. Kalıcı bronzlaşma sağlayan Coco Body, istediğiniz ten rengine doğal bir şekilde kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Tamamen doğal ve bitkisel içeriğiyle rakiplerine fark atan Coco Body Oil güneş içerisinde bulunan zararlı ışınların cildinizle temas etmesini engeller. Sağlıklı ve doğru bronzlaşmanızı sağlayan Coco Body her mevsim kullanılabilir. Coco Body bronzlaştırıcı yağı vücudunuza uyguladıktan sonra sadece güneşlenmeniz bronzlaşmak için yeterlidir. Güneşlenme sonrasında solaryuma ihtiyaç duymayacaksınız.

·         Güneş altında sabit bir şekilde durmayın. Güneş altında sabit olarak uzanmak, oturmak veya ayakta durmak bronzlaşmanızı hızlandırmaz. Vücudunuzun her bölgesine aynı oranda güneş ışınlarının ulaşması için hareket edin. Sağlıklı Hızlı Bronzlaşma yöntemleri arasında bu yol yer almaz.

·         Güneş kreminizi aralıklarla yenileyin. Her güneş kreminin etkisi bir süre sonra yok olmaya başlar, bu yüzden 2-3 saat aralıklarla güneş kreminizi yenileyin.

·         Güneşin tepede olduğu saatlerde güneşlenmeyin. Kavurucu sıcaklarda güneşlenmek cilt üzerinde güneş yanıklarının oluşmasına sebep olur.

·         Su tüketiminizi arttırın. Güneşe maruz kalmak cildinizde bulunan su miktarını azaltır. Cilt üzerinde veya vücudunuzda kurulukların oluşmaması için bol bol su tüketin.

·         Parfüm, deodorant veya kokular kullandıktan sonra güneşe çıkmayın. Kozmetik ürünleri kullandığınız bölge güneş ışınlarını tam olarak almayacak ve güneş lekeleri oluşmasına neden olacaktır.